HEOS Wireless Speakers HEOS Wireless Speakers

Vaše oblíbena hudba v každé místnosti.

Co je HEOS?

HEOS je bezdrátový hudební systém, který vám umožní přehrávat veškerou vaši hudbu z kteréhokoliv místa ve vaší domácnosti. Vše co potřebujete je jeden nebo více HEOS reproduktorů a aplikace, kterou stáhnete zdarma.

 

Aplikace HEOS

VAŠE OBLÍBENÁ HUDBA. KDYKOLIV. KDEKOLI.

HEOS umožňuje přistupovat k vaší hudbě z kteréhokoliv místa v domácnosti, můžete přizpůsobit playlist členu domácnosti, který v místnosti tráví čas. Jeho melodie v kuchyni, její v ložnici .. Streamujte svou oblíbenou hudbu pomocí telefonu či domácí sítě.VÍCE

 

BEZDRÁTOVÝ HUDEBNÍ SYSTÉM DO VÍCE MÍSTNOSTÍ

KTERÝKOLIV POKOJ. NEBO KAŽDÝ POKOJ.

Vaše hudba, na váš povel. Steamujte nebo přehrávejte písně z vaší knihovny. Párty režim, nebo rodinný režim vám umožní přehrávat jednu píseň v jedné nebo různých místnostech. Výběr je na Vás. více

 

RODINA PRODUKTŮ

VYTVÁŘÍ NÁDHERNOU HUDBU
SPOLEČNĚ, NEBO JEDNOTLIVĚ

Společně nebo jednotlivě, tyto akusticky tvarované, stylové a výkonné reproduktory poskytují krásný a čistý zvuk. Propojte je dohromady, synchronizujte a vytvořte tak zážitek "z první řady", který přináší jedině HEOS.

 

HEOS 7 HS2

Vyplní i největší prostory

Nejlepší z nejlepších. Jedinečný v bezdrátovém přenášení zvuku. Ideální pro zábavu.

VÍCE

 

 

 

HEOS 5 HS2

Pro střední a velké místnosti

Všestranný. Zabalený parádní basový výkon v diskrétní a sofistikované formě. Ideální pro trávení společného času s přáteli, kdykoliv.

VÍCE

 

 

 

HEOS 3 HS2

Pro střední a velké místnosti

Nastartuje skvělou zábavu. Přináší všechny funkce a kvalitu systému HEOS v kompaktní a flexibilní jednotce. Můžete ho položit, nebo postavit't prakticky kdekoliv.

VÍCE

 

 

 

HEOS 1 portable-wireless-speaker

HEOS 1 HS2

Pro malé pokoje a místa

Kompaktní a odolný vůči vlhosti - ideální společník pro poslech do vlhkých prostor jako jsou koupelny.

VÍCE

Postup nastavení

Jednoduché nastavení v kterékoli místnosti

Umístěte reproduktory kam chcete, stáhněte si zdarma aplikaci do vašeho smart-zařízení, připojte se na domácí wifi síť a zvolte zdroj. Pak už jen nechte hudbu hrát.Více

KROK 1

 

 

ZAPNĚTE TO

 

KROK 2

 

 

KLIKNĚTE NA APPKU

 

KROK 3

 

 

PŘIPOJTE SE NA WIFI

 

KROK 4

 

 

VYCHUTNÁVEJTE HUDBU

 

JSME TU PRO VÁS

HEOS od Denonu je bezdrátový, vícepokojový hudební systém obsahující celou rodinu hudebních přehrávačů pro váš domov. Jednoduchá aplikace na ovládání, kterou si stáhnete zdarma na své iOS nebo Andriod zařízení a okamžitě můžete vychutnávat streamovací služby, internetové rádio, nebo vaši vlastní hudební kolekci.
HEOS je skutečný vícepokojový hudební systém. Můžete přehrávat jednu a tutéž píseň v každé místnosti samostatně, nebo kombinovaně různé písně v různých místnostech, jak si sami určíte. To je jedna z mnoha výhod oproti klasickým bezdrátovým systémům jako AirPlay nebo Bluetooth. HEOS využívá běžnou bezdrátovou technologii a proto vám stačí domácí wifi router bez nutnosti dalších nadstavbových zařízení pojítek či extendrů. Dosah bezdrátové sítě a kvalita přehrávaného zvuku je bezkonkurenční oproti Bluetooth a ostatním technologiím, navíc pomocí HEOS aplikace můžete ovládat každý reproduktor samostatně. Díky expertům z Denonu, pouze HEOS přichází s více než stoletými zkušenostmi v oblasti audia.
HEOS 3 je vybaven dvoukanálovým zesilovačem třídy D, který napájí dva širokopásmové reproduktory. Je ideální pro středně velké místnosti. HEOS 5 disponuje čtveřicí reproduktorů, které napájí samostatný zesilovač třídy D s pasivním chlazením. Ideální pro střední až velké místnosti. HEOS 7 je vlajkovou lodí této reproduktorové rodiny, vybaven 5 kanálovým zesilovačem třídy D se dvěma pasivními chladiči. HEOS 7 obsahuje také výstup pro sluchátka. Streamovací funkce, USB a AUX vstupy jsou identické pro všechny modely.
Všechny produkty HEOS SPEAKERS poskytuji úžasný hudební zážitek. Obecně platí, že HEOS 7 je navržen pro velké otevřené místnosti, jako obývací pokoje, terasy, nebo pro nadšence, kteří si chtějí vychutnat ty nejhlubší basy a nejvyšší výkon. HEOS 5 je určen pro středně velké až velké místnosti jako jídelny, větší ložnice, kanceláře či menší obývací pokoje. HEOS 3 je určen pro malé a středně velké místnosti jako ložnice, kanceláře či kuchyně.
Potřebujete si zdarma stáhnout aplikaci HEOSbyDenon na iPhone, iPad nebo iPod, který běží na systému iOS5 a vyšším. Nebo na Android zařízeních verze 2.3 a vyšší. Pak vám stačí už jen připojení na domácí wifi síť, připojení na internet a vaše mobilní zařízení na stejné síti.
Spotify, Deezer, TuneIn a mnohem víc, už brzy + všechny hudební knihovny ve vašem telefonu, tabletu, USB, nebo na dalších analogových zdrojích.
Ano, můžete použít dva HEOS 3 SPEAKERS jako stereo pár.
Systém podporuje až 32 HEOS SPEAKERS produktů na jedné síti najednou.
Váš HEOS účet si zapamatuje všechna nastavení a předvolby všech streamovacích služeb, loginy a playlisty. Chcete-li do systému přidat další zařízení, jednoduše je přihlaste pomocí vašeho HEOS uživatelského jména a hesla. Vaše hudební knihovny se během momentu stanou součástí vašeho systému a budou okamžitě dostupné k přehřátí. Podporovány jsou také multi účty v rámci jedné domácnosti. Tak je možné aby si každý člen rodiny užíval svou porci muziky na společných reproduktorech v domácnosti.
Autorizovaného prodejce HEOS najde pomocí linku na naší web stránce: Autorizovaný prodejci.

Pokračujte v prohlížení - dozvíte se více o systému HEOS, nebo hledejte produkt, který vám sedne na míru

Používáme cookies, pro co nejlepší zkušenosti s našimi stránkami. Pokračováním souhlasíte s našimi podmínkami používání cookies. Find out more.