HEOS HomeCinema

 • Pokročilý bi-amp soundbar a bezdrátový subwoofer
 • Vychutnejte si vylepšený zvuk televizoru a poslouchejte hudbu v HEOS zóně
 • 5 kanálů zesílených digitálními zesilovači třídy D
 • Výkonné zpracování zvuku DSP, včetně multi-kanálového Virtual Surround
 • Umístěte bezdrátový subwoofer kdekoli v místnosti

Funkce - HEOS HomeCinema

Objevte dramatický zvuk vašeho oblíbeného televizního seriálu či filmu.

Jak se televize ztenčují, zmenšuje se i kvalita jejich zvuku. HEOS HomeCinema přináší skutečný široko pásmový hifi zvuk pro maximum zážitku z televizních seriálů, filmů či hudby.


Soundbar HEOS Homecinema je vybaven bi-ampově napájenými středobasovými a výškovými reproduktory s pokročilým DSP zpracováním zvuku pracujícími v harmonii s bezdrátovým subwooferem, který má dva 5.25" reproduktor a je schopný vytvořit pevné a hluboké basy s nízkým zkreslením díky pokročilému DSP zpracování zvuku.


Podporuje dekódování formátů Dolby Digital, Dolby Digital Plus a DTS. HEOS HomeCinema dokáže dekódovat prostorové zvukové stopy do jejich originálních kanálů a vytvořit tak dokonalý pohlcující virtuální prostorový zvuk.

 • Dekóduje Dolby Digital, Dolby Digital Plus a DTS
 • HDMI vstup / výstup s funkcí "Audio Return Channel" pro propojení TV a soundbaru jediným kabelem.
 • Exkluzivní zpracování virtuálního prostorového zvuku dekóduje 5.1 prostorový zvuk a díky využití pokročilých psycho-akustických DSP algoritmů vytvoří pohlcující virtuální prostorový zvuk ve vašem pokoji.
 • Soundbar disponuje 4 kanálovými digitálními bi-zesilovači třídy D
 • Subwoofer je napájený vysoce výkonným digitálním zesilovačem třídy D
 • Bezdrátový subwoofer můžete položit kdekoli ve vaší místnosti. Díky funkci časové harmonizace je zvuk SoundBaru a Subwooferu dokonale synchronizován
 • Funkce Dynamic Bass Boost umožňuje pokročilé úpravy frekvence a dynamického rozsahu pro dosažení hlubokých basů a zároveň zabraňuje zkreslení v důsledku nadměrného zatížení.
 • Filmové a hudební režimy umožňují vybrat nejlepší zvukový výkon pro filmové trháky a oblíbené hudební skladby.
 • Noční režim umožňuje poslech při nízkých úrovních hlasitosti, takže si můžete užít plný rozsah zvukového zážitku a to aniž byste rušili ostatní členy rodiny.
 • Funkce zvýraznění dialogů (Dialog enhancer) pro filmy a seriály udělá dialogy herců srozumitelnější a snadnější pro rozpoznání.
 • Dvoupásmové vysokorychlostní "N" Wifi připojení kompatibilní s každou standardní domácí sítí.
 • Koaxiální a optické digitální vstupy a aux in pro drátové analogové stereo vstupy
 • USB konektor pro připojení USB zařízení
 • Dva zaoblené obdélníkové středo-basy s kevlarovými kužely a dvojitým magnetovým motorovým systémem pro nejvyšší účinnost.
 • Dva 20mm výškové reproduktory s neodymovými magnety rozšiřují odezvu výšek s velkým rozptylem.
 • Soundbar je vybaven infračerveným přijímačem a vysílačem, který umožní ovladačem k televizi ovládat i soundbar, pokud je umístěn před televizí.
 • IR funkce učení vám umožní ovládat televizor pomocí HEOS aplikace
 • Soundbar může být položen na polici, nebo přimontován na stěně.

Všechny funkce HEOS reproduktorů:

ZVUK DO VÍCE MÍSTNOSTÍ

Každá místnost může mít své vlastní HEOS ozvučení. Všechny reproduktory v domácnosti se umí perfektně synchronizovat, tak aby zněla všude stejná píseň.
více

Aplikace a streamovací služby

Hudba z cloudu, streamovaná hudba a vaše hudební knihovna - všechny oblíbené zdroje jsou vám k dispozici díky této skvělé aplikaci, která je zdarma.
více

ÚŽASNÁ KVALITA ZVUKU

HEOS reproduktory produkují krásný a věrný zvuk. Jsou navrženy experty z Denonu s více než stoletými zkušenostmi v inovacích, ve zvukové oblasti.
více

SNADNÉ NASTAVENÍ

Snadná instalace, prakticky v okamžiku si můžete vychutnávat vaši oblíbenou hudbu.
více

Specifikace - HEOS HomeCinema

Audio Systém

2.1 Reproduktorový systém s dvojzosilneným stereo soundbarom a wifi subwooferom

Zesílení třídy D - digitální zesílení Digitálne zosilnenie triedy D poskytuje vysokú efektivitu, nízke skreslenie a najširśí dynamicky rozsah.

Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS Decoding Podporuje vśetky obľúbené priestorové formáty zvuku.

HDMI Vstup a Výstup ARC poskytuje pripojenie k TV jediným káblom, cez ktorý ide video aj audi signál

Auxiliary Analogue Line Input Doplnkový 3.5mm stereo jack vám umožní pripojiť externé zariadenia.

učenlivé IR Môžete váš ovládač naučiť ovládať televíziu.

Hudební zdroje

Předplacené hudební služby Aplikácia HEOS vám umožní si vybrať z vašich obľúbených online stremovacích služieb ako Spotify, TuneIn, SoundCloud, Tidal, Deezer, Napster či Mood:Mix. Viac služieb bude pridaných čoskoro.

Externí vstupy Analógový, optický, koaxial, HDMI zdroje môžete napojit na HEOS HomeCinema alebo iný HEOS prehrávač.

Internetové rádiové stanice Streamujte AAC, MP3, WMA (cez službu Tunein)

Podporované hudební soubory Podporované zvukové formáty:
WMA-až do 192 kbps
AAC a MP3 až do 320 kbps
WAV, ALAC a FLAC až do 24bit 192kHz
DSD 2.8MHz, 5.6MHz

Podporuje formáty obrázků Podporuje JPG, PNG, BMP a GIF formáty.

Podpora USB disků Podporuje USB disky a hudbu na nich obsiahnutú. Viete ich prehrať lokálne, alebo cez akýkoľvek HEOS prehrávač na sieti.

Hudba uložená na telefonech / tabletech iTunes hudba uložená na vašich iOS zariadeniach, alebo v Andrioid / Kindle Fire zariadeniach.

NAS (Síťové úložiště) Prehrávajte z DLNA kombatibilných hudobných serverov.

"Dostupnosť hudobných služieb sa môže líšiť podľa regiónu. Nie všetky služby môžu byť dostupné v čase nákupu. Niektoré služby môžu byť pridané alebo čas od času prerušené na základe rozhodnutia poskytovateľov hudobných služieb. Navštívte http://www.denon.com.cz/cz/musicservices pre viac info.”

Sítě

Bezdrátové připojení Podpora najnovšej dual band bezdrôtovej siete (802.11 a/b/g/n/ac štandardy).

Kabelové připojení (LAN) Pripojenie pomocou kábla RJ-45 a LAN konektoru.

Obecné

Napájení 100~240 Voltov AC, 50~60 Hz, automaticky prepínajúci sa adaptér

Co je v balení HEOS HomeCinema soundbar, bezdrôtový subwoofer, návod, HDMI kábel, optický kábel, 3.5mm kábel na nastavenie, 2 napájacie káble, adaptér pre bar, sieťový kábel, IR blastner, dva sety nožičiek

Ovládání a indikátory Hlasitosť zvýšiť/znížiť
Zlmiť
LED indikátor ztlmenia

Váha 2.8 kg (bar)
6.6kg (subwoofer)

Podpora více jazyků English, German, French, Spanish, Italian, Dutch, Russian, Swedish, Norwegian, Danish, Polish

Rozměry 82 x 1017 x 94 mm (Bar bez noźičiek)
311 x 172 x 332 (Subwoofer)

Provozní teplota - rozsah 5°C~35°C

Povrchová úprava Čierna

ke stažení - HEOS HomeCinema

pdf file
online návod
pdf file
updated HEOS HomeCinema Product Information

1.58 MB
08/11/2016

Recenze a ocenění - HEOS HomeCinema

Awards
M3
„Aplikace je skvělá. Skutečně úžasný zvuk. Nádherný dizajn“.
AV Forums

HEOS HomeCinema přináší skvělý zvuk s dobře integrovanými basy.

Ocenění EISA za Nejlepší produkt roku 2015-2016

Překvapivě hluboké basy, dobře zvolené středy a prostorová energie - ideální zvolená kombinace jako šířit ohromující zvuk vašimi místnostmi.

Nejlepší v testu T3

HEOS od Denonu je naší volbou v rámci vícepokojového řešení. Funkčně a hudebně bohatý systém s možností přehrávání přes USB podporovaný solidní aplikací. Prostě hvězdný výkon!

FAQ - HEOS HomeCinema

 • CO JE HEOS OD DENONU?
  HEOS od Denonu je bezdrátový, vícepokojový hudební systém obsahující celou rodinu hudebních přehrávačů pro váš domov. Jednoduchá aplikace na ovládání, kterou stáhnete zdarma na své iOS nebo Android zařízení a okamžitě si můžete vychutnávat streamovací služby, internetové rádio nebo vaši vlastní hudební kolekci.....více
 • ČÍM JSOU HEOS REPRODUKTORY ODLIŠNÉ OD BĚŽNÝCH BEZDRÁTOVÝCH REPRODUKTORŮ?
  HEOS je skutečný vícepokojový hudební systém. Můžete přehrávat jednu a tutéž píseň v každé místnosti samostatně, nebo kombinovat různé písně v různých místnostech, jak si sami určíte. To je jedna z mnoha výhod oproti klasickým bezdrátovým systémům jako AirPlay nebo Bluetooth. HEOS využívá běžnou bezdrátovou technologii a proto vám stačí váš domácí wifi router bez nutnosti dalších nadstavbových zařízení, pojítek či extenderů. Dosah bezdrátové sítě a kvalita přehrávaného zvuku je bezkonkurenčně vyšší oproti Bluetooth a ostatním technologiím, navíc pomocí HEOS aplikace můžete ovládat každý reproduktor samostatně. Pouze HEOS přichází s více než stoletými zkušenostmi v oblasti audia díky expertům z Denonu.....více
 • JAKÝ JE ROZDÍL MEZI 4 HEOS REPRODUKTORY?
  HEOS 1 je kompaktní systém odolný vůči vlhkosti, vhodný např. do koupelen. HEOS 3 je vybavený dvoukanálovým zesilovačem třídy D, který napájí dva širokopásmové reproduktory. Ideální je pro středně velké místnosti. HEOS 5 disponuje čtveřicí reproduktorů, kde každý z nich napájí samostatný zesilovač třídy D s pasivním chlazením. Ideální je pro střední až velké místnosti. HEOS 7 je vlajkovou lodí této reproduktorové rodiny, vybavený 5 kanálovým zesilovačem třídy D se dvěma pasivními chladiči. HEOS 7 obsahuje také výstup pro sluchátka. Streamovací funkce, USB a AUX vstupy jsou identické pro všechny modely. více
 • JAK VYBRAT SPRÁVNÝ REPRODUKTOR PRO MOU MÍSTNOST?
  Všechny HEOS reproduktory poskytují úžasný hudební zážitek. Obecně platí, že HEOS 7 je navržen pro velké otevřené místnosti, jako obývací pokoje, terasy, nebo pro nadšence, kteří si chtějí vychutnat ty nejhlubší basy a nejvyšší výkon. HEOS 5 je určen pro středně velké až velké místnosti jako jídelny, větší ložnice, kanceláře či menší obývací pokoje. HEOS 3 je určen pro malé a středně velké místnosti jako ložnice, kanceláře či kuchyně....více
 • CO JEŠTĚ POTŘEBUJI ABY TO FUNGOVALO?
  Potřebujete si zdarma stáhnout aplikaci HEOSbyDenon na iPhone, iPad nebo iPod, který běží na systému iOS5 a vyšším. Nebo na Android zařízeních verze 2.3 a vyšší. Pak vám stačí už jen připojení na domácí wifi síť, připojení na internet a vaše mobilní zařízení na stejné síti....více
 • JAKÉ HUDEBNÍ ZDROJE HEOS PODPORUJE?
  Spotify, Deezer, TuneIn a mnohem víc, už brzy + všechny hudební knihovny na vašem telefonu, tabletu, USB nebo na dalších analogových zdrojích.více
 • MOHU POUŽÍT DVA HEOS REPRODUKTORY JAKO STEREO PÁR?
  Ano, můžete použít dva HEOS 1, 3, 5 nebo 7 reproduktory jako stereo pár.více
 • KOLIK HEOS REPRODUKTORŮ MOHU NAJEDNOU POUŽÍT?
  Systém podporuje až 32 HEOS reproduktorů na jedné síti najednou.více
 • JAKÉ JSOU BENEFITY HEOS ÚČTU A K ČEMU SLOUŽÍ?
  Váš HEOS účet si zapamatuje všechny nastavení a předvolby všech streamovacích služeb, loginy a playlisty. Chcete-li do systému přidat další zařízení, jednoduše je přihlásí pomocí vašeho HEOS uživatelského jména a hesla. Vaše hudební knihovny se během momentu stanou součástí vašeho systému a budou okamžitě dostupné k přehrání. Podporovány jsou také vícenásobné účty v rámci jedné domácnosti. Tak je možné aby si každý člen rodiny užíval svou porci muziky na společných reproduktorech v domácnosti....více
 • KDE MOHU HEOS KOUPIT?
  Autorizovaného prodejce HEOS najde pomocí linku na naší web stránce: autorizovaný prodejci.