HEOS BAR

HEOS BAR přináší zcela mimořádný hudební výkon pro zdokonalení zvuku produkovaného vaší televizí případně Blu-ray přehrávačem. Současně si zachovává eleganci tenkého Soundbaru a neztrácí ani schopnost vytvořit řešení streamování audia.

 

POSUNULI JSME
LAŤKU

Ať již umístěný na nábytku, nebo zavěšený na zdi - HEOS Bar vám umožní zažít strhující zážitek z HD domácího kina a senzační streamování hudby. Prolomte bariéry a naplňte místnost zvukem z vašeho televizoru, který si to zaslouží. HEOS Bar nabízí výjimečný přednes díky špičkovému zpracování signálu v DSP, silným zesilovačům a 9ti reproduktorům. Je to elegantní zvukový upgrade i pro ty největší zobrazovače. Díky čtyřem HDMI konektorům kompatibilním se 4K, může tvořit srdce AV systému složeného z více zdrojů, zatímco integrace do systému HEOS vám umožní užívat si vaši hudbu bezdrátově.

VYBERTE SI VAŠE OBLÍBENÉ ROZMÍSTĚNÍ.

 • 3.0
 • 3.1
 • 5.1

3.1 Rozmístění: Levý a pravý kanál + centrální vestavěný reproduktor + bezdrátový HEOS Subwoofer

 • PERFEKTNÍ ZVUK VYTVOŘENÝ TAK JEDNODUŠE.

  Nastavení a ovládání jsou hračkou. Stačí pouze připojit HEOS BAR prostřednictvím konektoru HDMI s funkcí ARC vaší televize. Během pár minut je soundbar plně připraven k používání. Ovládat zvuk můžete přes bezplatnou aplikaci HEOS App, anebo dálkovým ovladačem vaší televize. Jednoduché, že?

 • PŘIDEJTE HEOS SUBWOOFER BEZDRÁTOVĚ.

  Připojením subwooferu HEOS k HEOS BAR získáte seizmicky silné basy a dech beroucí rozmístění 3.1 - bez kabelů.

 • OBKLOPTE SE 5.1 KANÁLOVÝM FILMOVÝM ZVUKEM.

  Samotná schopnost HEOS Bar vytvořit virtuální prostorový efekt je omračující. Nicméně, když ještě propojíte HEOS Bar s jakýmkoliv párem zadních bezdrátových reproduktorů HEOS, doslova se ponoříte doprostřed jakékoliv scény.

DOPŘEJTE SI ÚŽASNÝ
ZÁŽITEK S HEOS.

Připojte libovolné HEOS zařízení a posuňte laťku přehrávání jakéhokoliv zvuku. Streamujte hudbu v kterékoliv místnosti, nebo stejnou hudbu do všech místností s využitím domácí sítě. Sdílejte vaše oblíbené písničky přes Bluetooth®. To vše teď máte na dosah ruky navíc s intuitivní aplikací HEOS app.

 

HODÍ SE K VAŠEMU STYLU A INTERIÉRU

HEOS Bar splyne s vašim životním stylem, místností, ale především televizí. Je navržen tak, aby zdokonalil zvuk těch největších televizorů s uhlopříčkou 50 a více palců. Zvuk i vzhled HEOS Bar bude vždy nic méně než sofistikovaný.

 

SETKEJTE SE S 4K ULTRA HD.

HEOS Bar je bezpochyby plně připraven na budoucnost s nejnovějšími standardy HDMI. Čtyři HDMI 2.0a / HDCP 2.2 vstupy zajistí, že si vychutnáte vaše filmy v rozlišení 4K Ultra HD. Pokud má vaše televize omezené možnosti připojení 4K zdrojů, netrapte se. Připojte zdroj 4K signálu přímo do HEOS Bar. Pro požitek z nejdokonalejšího více-kanálového zvuku je HEOS Bar vybaven těmi nejnovějšími špičkovými audio formáty podporujícími Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio. HEOS BAR podporuje také High Dynamic Range video formáty HDR10 a Dolby Vision s jejich dech beroucím jasem, kontrastem a barevností obrazu posouvajícím zážitek ze sledování filmů na novou úroveň.

 

SDÍLEJTE VAŠI OBLÍBENOU HUDBU KDEKOLI BUDETE CHTÍT.

Přehrávejte vaši osobní hudební sbírku v celém ekosystému HEOS. Dokonce i ve vysokém rozlišení. HEOS Bar podporuje všechny hlavní streamovací formáty. Ovládejte hudbu v každé místnosti s aplikací HEOS App. Všechny velké hudební služby jsou plně integrovány. Udělejte si náladu, právě pro tuto chvíli.

VŠECHNY HEOS PRODUKTY SE VYZNAČUJÍ:

Zvuk ve všech místnostech (Multi-room)

Každý pokoj může mít svůj vlastní zvuk HEOS. Nebo seskupte několik HEOS reproduktorů pro naplnění celého domu stejnou skladbou. Multi-room znamená více možností.
Více

Aplikace & streamovací služby

Hudba z cloudu, streamovaná hudba nebo vaše osobní hudební knihovna – všechny oblíbené zdroje jsou dostupné přes úžasnou bezplatnou aplikaci.
Více

Úžasná hudební kvalita

Není náhodou, že HEOS reproduktory produkují původní zvuk. Jsou navrženy specialisty společnosti DENON, inovátory audia po více než 100 let.
Více

Snadné nastavení

Je úžasné, jak rychle lze začít poslouchat vaše HEOS reproduktory. Rozmístěte reproduktory a do několika minut už posloucháte svou oblíbenou hudbu. Je to opravdu tak jednoduché.
Více

 

Specifikace

Audio Systém
Zesílení třídy D - digitální zesílení

Křišťálový zvuk, velký dynamický rozsah a nízké zkreslení to vše produkuje vysoce výkonný 6-ti kanálový zesilovač třídy D.

Přídavný analogový linkový vstup

3,5mm analogový linkový vstup pro připojení k analogovému hudebnímu zdroji.

Hudební zdroje
Předplacené hudební služby

Aplikace HEOS App Vám dovoluje vybrat si z oblíbených předplacených streamovacích služeb jako jsou Spotify, Tidal, Deezer, Tuneln nebo MOOD:MIX, případně dalších služeb poskytujících skladby bez ochrany DRM. Další služby mohou být přidány brzy. *

Internetové rádiové stanice

Vyberte si vaši oblíbenou on-line hudební stanici a poslouchejte MP3, AAC a WMA (přes službu Tuneln).

Podporované hudební soubory

WMA: až do 192kbps (včetně)
AAC a MP3: až do 320kbps (včetně)
FLAC, WAV a ALAC: až do 24-bit/192kHz (včetně)
DSD 5.6 (streamování)

Podporuje formáty obrázků

HEOS Bar podporuje JPG, PNG, BMP a GIF formáty obrázkových alb.

Podpora USB disků

HEOS Bar podporuje připojení USB klíčů přes vestavěný USB port. Hudební obsah uložený na USB klíči může být přehrávaný buď lokálně na HEOS Bar, nebo na kterémkoliv anebo všech HEOS přehrávačích ve vaší domácí síti.

*Dostupnost hudebních služeb může být rozdílná pro každý region. Ne všechny hudební služby musí být dostupné v čase nákupu. Některé služby mohou být časem přidány nebo naopak odebrány v závislosti na autonomním rozhodnutí poskytovatele hudebních služeb nebo dalších stran. Pro bližší informace o ohlášeních a detailech navštivte stránku https://www.denon.cz/cz/heos

Sítě
Bezdrátové připojení

Připojte se k vaší domácí bezdrátové síti rychle a jednoduše. HEOS Bar se bez problémů připojí i k nejnovějším 802.11 sítím (včetně dual band „N“, „AC“).

Kabelové připojení (LAN)

Máte také možnost využít klasického ethernetového připojení k internetové síti doma nebo v práci. Využít k tomu můžete konektor RJ-45.

Obecné
Napájení

100 – 240VAC, 50/60Hz

Co je v balení

HEOS Bar, Uživatelský manuál, HDMI kabel, optický kabel, 3,5mm instalační kabel, napájecí kabel, síťový kabel (ethernet), sada nožiček, dálkový ovladač.

Ovládání a indikátory

Hlasitost +/-, Ztlumení hlasitosti, LED indikace Ztlumení

Váha

4.8Kg

Podpora více jazyků

angličtina, francouzština, španělština

Rozměry

Na poličce: 72 x 1100 x 148mm
Na zdi: 148 x 1100 x 72mm

Provozní teplota - rozsah

5°C – 35°C

Povrchová úprava

Černá

Poznámka: Zejména proto, že se neustále snažíme kvalitu našich produktů zlepšovat, je možné, že se specifikace produktu mohou změnit bez předchozího upozornění.

Awards & Reviews

 • Soundbar HEOS je nejpřesvědšivější zvukový projektor, jaký jsme kdy slyšeli, navíc poskytující všechny potřebné vstupy i výstupy.
 • Redakce Residential Systems a TWICE vydavatele NewBay Media vybrali vítěže CEDIA 2017 v Sand Diegu pro kategorii Nejlepší na show CEDIA. Touto cenou se mohou pyšnit pouze výjimečné produkty předváděné na této show.
 • “Spojení HEOS Bar a HEOS Sub se nám velmi líbilo po celou dobu testů. Kvalita produktu je zjevná od její vysoké úrovně zpracování až po zároveň nenápadný dizajn. Zvukově nás tento zvukový projektor od Denonu překvapil vice než pozitivně”
 • “Umožňuje streamovat hudbu, funguje jako centrální hub pro celý zvukový systém a inicializuje bezdrátový vice zónový systém HEOS. I navzdory všem těmto pozitivům, to co nás na tomto systému ale dostává nejvíce, je jeho vřelá hudebnost.”
 • Úchvatné domácí kino Denon vytvořené pomocí soundbaru HEOS BAR, subwooferu HEOS SUB a 2x bezdrátovým reproduktorům HEOS 1, otestoval magazín iTAVISEN.
  „Pokud zamýšlíte, že si pořídíte bezdrátový systém s prostorovým zvukem a dobrými streamovacími funkcemi za rozumnou cenu, není důvod váhat a pořídit si rovnou HEOS od firmy Denon. Zvuk je prostě špičkový.“
 • „HEOS Bar je díky 4 HDMI vstupům a podpoře jak Dolby tak DTS jedním z nejvybavenějších soundbarů na trhu. Když k němu připojíte bezdrátově ještě subwoofer a také zadní efektové reproduktory, užijete si skvělé filmové zážitky, které se velmi realisticky blíží prostorovému podání zvuku jako ve skutečném kině. Jedním z důvodů pro takovou skutečnost je i možnost definování a úpravy nastavení vzdálenosti zadních reproduktorů a subwooferu od poslechového místa. S hudbou a poslechem si HEOS Bar nezadá ani v případě stereo poslechu kde se dá krásně začlenit také subwoofer díky určení dělících frekvencí v aplikaci. Sonos konečně našel na trhu sobě rovného konkurenta!.“
 • Vícezónové reproduktory Heos od Denonu nabízejí skvělý poměr mezi cenou a výkonem, ale také umí vytvořit i skutečný prostorový zvuk pro působivý zážitek z domácího kina. Když nemáte možnost v místnosti použít kabelové reproduktory pro zadní efektové reproduktory, tak si bez problémů můžete pomoci párem HEOS 1 s instalovanými baterieme Go Pack. Stačí pak jen spárovat Heos Bar, Heos Subwoofer a tento bezdrátový zadní pár HEOS 1 a máte výjimečné 5.1 kino hotové.
 • Výjimečný soundbar a řešení streamování audia zároveň, navíc s elegantním dizajnem.
 • Závěrem, HEOS Bar od Denonu je soundbar vhodný pro ty, kteří hledají komplexní systém bez komplikací. Díky 9 vestavěným reproduktorům je jeho výkon naprosto dostačující. Také se nemusíte obávat, že by Vám tento soundbar jakkoliv v domácnosti překážel, díky jeho modernímu dizajnu bude perfektně ladit s jakoukoliv aktuální televizí.
 • bvseo_sdk, net_sdk, 3.2.0.0
 • CLOUD, getReviews, 16ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

Podpora, Ke stažení

 • Name
  Date
  Size
  Type
  Action
 • HEOS BAR Specification Sheet
  02/22/2017
  1.80 MB