HEOS HomeCinemaHS2

Bezdrátový soundbar se subwooferem HEOS HomeCinema HS2 dodá vašim milovaným filmům, hudbě nebo hrám šťávu a basy.

HEOS HOMECINEMA HS2

Doplňte vašim oblíbeným filmům, hudbě a hrám nový rozměr a sílu díky bezdrátovému soundbaru HEOS HomeCinema HS2 včetně subwooferu. HEOS HomeCinema HS2 je vybaven bi-ampově napájenými středobasovými a vysokotónovými měniči s pokročilým DSP zpracováním zvuku a bezdrátovým subwooferem. Ve své výbavě má také HDMI vstup a výstup s podporou zpětného zvukového kanálu (ARC) pro snadné propojení s televizí jediným kabelem. Podporuje dekódování Dolby Digital, Dolby Digital Plus a DTS pro pohlcující prostorový zvuk. Oblíbené hudební služby můžete poslouchat díky připojení přes AirPlay, Bluetooth nebo přehrávání zvukových stop ve vysokém rozlišení díky aplikaci HEOS. Díky integrované podpoře ovládání hlasem Amazon Alexa můžete snadno streamovat hudbu i bez dotyku ovladače. Stačí jen povolit funkci HEOS Home Entertainment Skill a následně hlasem zadávat povely.

OBOHAŤTE ZVUK VAŠICH FILMŮ

 • Dva bi-ampově napájené středobasové měniče a dva vysokotónové měniče s celkově 4 kanálovým digitálním zesilovačem třídy D
 • Pro plné a hluboké basy je k dispozici bezdrátový subwoofer napájený digitálním zesilovačem třídy D
 • Podporuje dekódování Dolby Digital, Dolby Digital Plus a DTS prostorových zvukových formátů
 • Streamuje z oblíbených hudebních služeb díky připojení přes Airplay, Bluetooth a HEOS technologii
 • Pomocí funkce HEOS Home Entertainment Skill můžete hlasem ovládat jak hudbu přehrávanou přes soundbar, tak i jeho další funkce, nebo zařízení Amazon Alexa připojené ve stejné síti
 • Užijte si streamování hudby ve vysokém rozlišení ať už souštěním souborů s vysokou audio kvalitou umístěných u Vás v síti, nebo přímo uložených na USB disku.
 • Podporuje formáty WMA (až do a včetně 192kbps AAC), MP3 (až do a včetně 320kbps), WAV, ALAC a FLAC (až do a včetně 24-bit/192kHz), a DSD: 2.8MHz nebo 5.6MHz
 • HDMI vstup/výstup s podporou zpětného zvukového kanálu (ARC)
 • Pro osobnější nastavení je možné použít různé předdefinované nastavení zvuku v režimech Film, Hudba a Noční mód
 • Dvojitý výškový měnič s textilní kalotou a neodymiovými magnety dosahující vylepšenou odezvu vysokých frekvencí v širším pásmu.
 • Identický vysoce výkonný DSP procesor (400 MHz, 32-bit) jaký je použit u prémiových modelů AV receiverů Denon - pokročilé DSP zpracování zvuku
 • Dynamic Bass Boost - vlastní Denon technologie vyvinutá pro dosažení mnohem lepšího frekvenčního a dynamického rozsahu a tím také hlubší, pevnějších basů bez jejich zkreslení.
 • Funkce Zvýraznění dialogů (Dialogue enhancer) zpřehlední dialogy ve filmech nebo TV pořadech
 • Koaxiální/optický digitální vstup a AUX vstup pro analogové drátové připojení stereo signálu, USB konektor sloužící k připojení USB disku
 • IR ovládání schopné naučit se povely z ovladače vaší televize aby se dal ovládat soundbar stejným ovladačem
 • HEOS soundbar set-up

  OHROMNÝ ZVUK DOMÁCÍHO KINA

  Přidejte vašim oblíbeným filmům nebo televizním pořadům další rozměr a hloubku díky středobasovým a výškovým bi-ampově napájeným měničům s pokročilým DSP zpracováním zvuku a bezdrátovému subwooferu.

 • HEOS Bar set-up with Subwoofer

  PODPORUJE OBLÍBENÉ ZVUKOVÉ FORMÁTY PROSTOROVÉHO ZVUKU

  Podporuje dekódování Dolby Digital, Dolby Digital Plus a DTS pro dosažení co nejvěrnějšího a pohltivého zážitku z prostorového zvuku.

 • HEOS Bar set-up with a pair of wireless HEOS speakers

  STREAMUJTE HUDBU PŘES AIRPLAY, BLUETOOTH A HEOS

  Hudbu můžete snadno streamovat pomocí Apple AirPlay nebo pomocí bezplatné aplikace HEOS App a vychutnat si tak oblíbené hudební služby jako jsou Pandora, Spotify, Tunein, Amazon Music a mnohé další. Samozřejmě pro maximální flexibilitu je zde také možnost připojení pomocí Bluetooth.

 • HEOS Bar set-up with a pair of wireless HEOS speakers

  HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ AMAZON ALEXA

  Podporuje Amazon Alexa hlasové ovládání, takže můžete ovládat hlasovými povely vaše oblíbené hudební streamovací služby jako například Pandora, iHeart Radio, Amazon Music, Tunein a mnoho dalších, díky aktivované funkci HEOS Home Entertainment Skill nebo připojenému zařízení Amazon Alexa (např. Echo, Dot). Pro streamování pomocí funkcí ovládání hlasovými povely Alexa, otevřete aplikaci Alexa a vyberte možnost nastavení "Skills". Přidejte do povolených zařízení možnost HEOS Home Entertainment. Poté v aplikaci Alexa jděte do menu Smart Home a vyberte položku Zarízení a jejich hledání (Devices and Discover) nebo řekněte povel "Alexa, discover my devices.” Hudební služba *Spotify a Sirius XM budou přidány brzo také.

DOPŘEJTE SI ÚŽASNÝ ZÁŽITEK S HEOS.

Technologie HEOS Vám umožňuje vychutnat si Vaši oblíbenou hudbu v kterékoliv místnosti u Vás doma. Přehrávat můžete jak tu samou skladbu ve všech místnostech najednou, tak si můžete zvolit i pro každou místnost úplně jinou skladbu. Je to pouze na Vás. Hudbu si můžete užívat také z online hudebních služeb Spotify, internetového rádia TuneIn, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer nebo ze souborů uložených ve vaši lokální počítačové síti. Když si přidáte k HEOS HomeCinema HS2 ještě další zařízení s integrovanou technologií HEOS, jako například AV receiver, budete moct přehrávat veškerou svou hudbu v jedné nebo více místnostech najednou.


HEOS + ALEXA — ŘEKNĚTE POVEL

Aby jste mohli streamovat oblíbené hudební služby do tohoto zařízení s HEOS technologií, stačí použít jen svůj hlas pro vydání povelu. Požádejte Alexa zařízení aby přehrála hudbu z Pandora, Spotify, Amazon Music nebo mnoha jiných zdrojů. Hlasovými povely můžete také přepínat vstupy, zvyšovat nebo snižovat hlasitost, pozastavit přehrávání, úplně ztlumit zvuk nebo požádat o přeskočení na následující skladbu. Na tohle vše Vám bude stačit pouze vlastní hlas.
Aby jste mohli začít streamovat s použitím hlasových povelů Alexa, otevřete aplikaci Alexa a vyberte možnost “Skills.” Povolte HEOS Home Entertainment. Potom otevřete položku Smart Home v menu aplikace Alexa a vyberte Zařízení a jejich hledání (Devices and Discover) nebo řekněte povel “Alexa, discover my devices.” (Alexa, najdi mé zařízení)
Díky funkci HEOS Home Entertainment a Alexa, můžete nyní streamovat do tohoto nebo jakéhokoliv jiného zařízení s integrovanou technologií HEOS.

HEOS Bar multi-room streaming
 • HEOS soundbar set-up

  PŘEHRÁVÁNÍ ZVUKU VE VYSOKÉM ROZLIŠENÍ

  Technologie HEOS Vám umožňuje vychutnat si Vaši oblíbenou hudbu v kterékoliv místnosti u Vás doma. Přehrávat můžete jak tu samou skladbu ve všech místnostech najednou, tak si můžete zvolit i pro každou místnost úplně jinou skladbu. Je to pouze na Vás. Hudbu si můžete užívat také z online hudebních služeb Spotify, internetového rádia TuneIn, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer nebo ze souborů uložených ve vaši lokální počítačové síti. Když si přidáte k HEOS HomeCinema HS2 ještě další zařízení s integrovanou technologií HEOS, jako například AV receiver, budete moct přehrávat veškerou svou hudbu v jedné nebo více místnostech najednou.

 • HEOS Bar set-up with Subwoofer

  HDMI VSTUP/VÝSTUP S PODPOROU ARC

  HDMI vstup a výstup obsahují podporu zpětného zvukového kanálu (ARC = Audio Return Channel) díky čemu Vám k propojení soundbaru s televizí bude stačit pouze jediný HDMI kabel. Rovněž podporuje i 4K s HDCP 2.2, Dolby Vision a HDR10.

 • HEOS Bar set-up with a pair of wireless HEOS speakers

  FILMOVÝ, HUDEBNÍ A NOČNÍ MÓD

  Soundbar HomeCinema HS2 je vybaven přednastavenými ekvalizačními módy pro co nejlepší zvuk filmů i hudby. Pokud chcete zvýraznit basy v akčních scénách nebo zvýraznit dialogy, zvolte Filmový mód, Hudební mód pak rozšiřuje zvukovou scénu a dokonce také optimální poslechové místo. Noční mód snižuje intenzitu basů ale zlepšuje srozumitelnost dialogů tak aby jste si mohli užít noční filmový maraton bez rušení ostatních členů domácnosti.

 • HEOS Bar set-up with a pair of wireless HEOS speakers

  FUNGUJE S VĚTŠINOU TV OVLADAČŮ

  Soundbar HEOS HomeCinema HS2 lze ovládat i pomocí dálkového ovladače Vaší televize a HEOS IR učící funkci. Obsahuje také IR přijímač, který přebírá signál z dálkového ovladače televize v situaci, kdy soundbar blokuje IR senzor televize.

 

SDÍLEJTE VAŠI OBLÍBENOU HUDBU KDEKOLI BUDETE CHTÍT.

Přehrávejte vaši osobní hudební sbírku v celém ekosystému HEOS. Dokonce i ve vysokém rozlišení. HEOS Bar podporuje všechny hlavní streamovací formáty. Ovládejte hudbu v každé místnosti s aplikací HEOS App. Všechny velké hudební služby jsou plně integrovány. Udělejte si náladu, právě pro tuto chvíli.

VŠECHNY HEOS PRODUKTY SE VYZNAČUJÍ:

Zvuk ve všech místnostech (Multi-room)

Každý pokoj může mít svůj vlastní zvuk HEOS. Nebo seskupte několik HEOS reproduktorů pro naplnění celého domu stejnou skladbou. Multi-room znamená více možností.
Více

Aplikace & streamovací služby

Hudba z cloudu, streamovaná hudba nebo vaše osobní hudební knihovna – všechny oblíbené zdroje jsou dostupné přes úžasnou bezplatnou aplikaci.
Více

Úžasná hudební kvalita

Není náhodou, že HEOS reproduktory produkují původní zvuk. Jsou navrženy specialisty společnosti DENON, inovátory audia po více než 100 let.
Více

Snadné nastavení

Je úžasné, jak rychle lze začít poslouchat vaše HEOS reproduktory. Rozmístěte reproduktory a do několika minut už posloucháte svou oblíbenou hudbu. Je to opravdu tak jednoduché.
Více

 

Specifikace

Audio Systém
Reproduktorový Systém

Sound bar:
(2) 2”x5” full range drivers
(2) 20mm soft-dome tweeters

Subwoofer:
(2) 5.25” woofers

Zesílení třídy D - digitální zesílení

4 channels of high efficiency, cool-running Class D digital amplification delivers pristine sound, wide dynamic range and low distortion.

Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS Decoding

Supports the most popular surround sound formats including high-res lossless versions from Dolby and DTS.

HDMI vstupy a výstupy

Supports 4K UHD with Audio Return Channel (ARC), allows single wire connection to the TV.

Auxiliary Analogue Line Input

3.5mm analog line input jack for connection to an analog music source.

Učící se dálkové ovládání

Lets you control the HEOS HomeCinema HS2 with your TV remote.

Hudební zdroje
Předplacené hudební služby

The HEOS App lets you choose from popular subscription streaming services including, , Spotify and TuneIn, , , MOOD:MIX and from other services that offer DRM-free tracks. More services will be added soon.*

Internetové rádiové stanice

Choose from your favorite internet radio stations and listen to MP3, AAC and WMA (via the TuneIn service).

Podporované hudební soubory

WMA: Up to and including 192kbps AAC and MP3: Up to and including 320kbps FLAC, WAV and ALAC: Up to and including
24-bit/192kHz
DSD 5.6 (streaming)

Podporuje formáty obrázků

HEOS HomeCinema HS2 supports JPG, PNG, BMP and GIF album art picture formats.

Podpora USB disků

HEOS HomeCinema HS2 supports USB thumb drives via the built-in USB port. Music content on a USB drive can be played back locally, or on any or all HEOS players on your network.

*Availability of music services may vary by region. Not all services may be available at time of purchase. Some services may be added or discontinued from time to time based on decisions of the music service providers or others. Visit www.denon.co.uk/uk/heos-wireless-speakers for announcements and details.

Sítě
Bezdrátové připojení

Connect to your wireless network quickly and easily. HEOS HomeCinema HS2 supports the latest 802.11 networks (including dual band "N", "AC") for the most reliable network connection.

Kabelové připojení (LAN)

Connect to your home or office LAN system via the RJ-45 wired LAN port.

Obecné
Napájení

100-240 Volts AC, 50/60 Hz

Co je v balení

HEOS HomeCinema HS2 Sound Bar
HEOS HomeCinema HS2 Subwoofer
(2) Power cords
3.5mm AUX cable
Optical cable (2m)
HDMI cable (2m)
Ethernet cable (3m)
IR blaster cable (0.6m)
Removable feet
Quick Start Guide

Ovládání a indikátory

Volume Up/Down (+, -), Mute, Mute LED indicator

Podpora více jazyků

English, German, French, Spanish, Italian, Dutch, Russian, Swedish, Norwegian, Danish, Polis

Rozměry

Sound Bar:
82 x 1017 x 94 mm

Subwoofer:
313 x 171.5 x 332 mm

Provozní teplota - rozsah

41°F~95°F; 5°C~35°C

Povrchová úprava

Black

Note: Especially as we strive to continuously improve the quality of our products, specifications are subject to change without notice.

Podpora, Ke stažení

 • Name
  Date
  Size
  Type
  Action
 • Specification Sheet - English
  08/16/2015
  1.57 MB