HEOS SUBWOOFER

Bezdrátový subwoofer HEOS je schopný přidat silné a hluboké basy k jakémukoliv dalšímu zařízení HEOS s nejlepší zvukovou kvalitou ve své třídě. Hodí se pro jakoukoliv místnost a umístění.

 

PŘIDEJTE BASY

HEOS Subwoofer přidává seizmicky silné basy ke každé hudbě nebo filmu – bezdrátově. Díky výkonnému zesílení a optimalizovaným měničům funguje bez nejmenších problémů s kompletní šíří sortimentu HEOS, od jakýchkoliv reproduktorů HEOS, přes HEOS Bar, HEOS AVR, HEOS Amp až po HEOS Link.

VŽDY PERFEKTNĚ PASUJE.

 • 1.1
 • 2.1
 • 3.1
 • 5.1

1.1 Rozmístění: Bezdrátový HEOS Subwoofer + 1x libovolný bezdrátový HEOS reproduktor

 • DOKONALÝ ZVUK TAK JEDNODUŠE.

  Nastavení HEOS Subwoofru zabere pouze pár minut. Jednoduše jej připojte k domácí síti stejně jako jakékoliv další HEOS zařízení a užívejte si dramatických basů kdykoliv. Veškerý zvuk můžete ovládat přes bezplatnou aplikaci HEOS App.

 • PŘIDEJTE HEOS BAR – BEZDRÁTOVĚ.

  Propojením HEOS Bar s HEOS Subwoofrem zaplníte zvukem celou místnost. A vytvoříte dech beroucí 3.1 rozmístění – to vše bez drátů, samozřejmě.

 • OBKLOPTE SE 5.1 KANÁLOVÝM FILMOVÝM ZVUKEM.

  Jednoduchým propojením HEOS Subwoofru s HEOS Bar a jakýmkoliv párem HEOS reproduktorů vytvoříte fantastické bezdrátové 5.1 domácí kino.

DOPŘEJTE SI ÚŽASNÝ
ZÁŽITEK S HEOS.

Připojte k HEOS Subwoofer libovolné HEOS zařízení a docílíte basů, které zatřesou s místností kdekoliv ve vašem domě. Streamujte hudbu v kterékoliv místnosti, nebo stejnou hudbu do všech místností s využitím domácí sítě. To vše teď máte na dosah ruky navíc s intuitivní aplikací HEOS app.

 

KRÁSA NAPŘÍČ CELOU HEOS RODINOU.

Protože HEOS Subwoofer patří do rodiny HEOS může si dovolit stavět také na jedinečném designu a stylové černé povrchové úpravě. Díky bezdrátovému připojení jej můžete umístit v místnosti naprosto kdekoliv – a to jak vertikálně tak i horizontálně.

 

JASNÉ A PŘESNÉ BASY.

Dva 5,25“ zakázkové měniče v kombinaci s propracovaným zesilovačem třídy D zajišťují čisté a jasné, nicméně pořád velmi úderné basy. Speciální algoritmy DSP zajišťují optimalizovanou nízkofrekvenční odezvu v celém dynamickém rozsahu. V rámci aplikace HEOS App jsou dostupná rozšířená nastavení, jako např. zvýraznění dialogů nebo noční režim, které jsou integrovány v HEOS Baru. Pokud se používají společně, HEOS Subwoofer si automaticky přizpůsobí nastavení HEOS Bar.

 

SDÍLEJTE VAŠI OBLÍBENOU HUDBU KDEKOLI BUDETE CHTÍT.

Přehrávejte vaši osobní hudební sbírku v celém ekosystému HEOS. Dokonce i ve vysokém rozlišení. Systém HEOS podporuje všechny hlavní streamovací formáty. Ovládejte hudbu v každé místnosti s aplikací HEOS App. Všechny velké hudební služby jsou plně integrovány. Udělejte si náladu, právě pro tuto chvíli.

VŠECHNY HEOS PRODUKTY SE VYZNAČUJÍ:

Zvuk ve všech místnostech (Multi-room)

Každý pokoj může mít svůj vlastní zvuk HEOS. Nebo seskupte několik HEOS reproduktorů pro naplnění celého domu stejnou skladbou. Multi-room znamená více možností.
Více

Aplikace & streamovací služby

Hudba z cloudu, streamovaná hudba nebo vaše osobní hudební knihovna – všechny oblíbené zdroje jsou dostupné přes úžasnou bezplatnou aplikaci.
Více

Úžasná hudební kvalita

Není náhodou, že HEOS reproduktory produkují původní zvuk. Jsou navrženy specialisty společnosti DENON, inovátory audia po více než 100 let.
Více

Snadné nastavení

Je úžasné, jak rychle lze začít poslouchat vaše HEOS reproduktory. Rozmístěte reproduktory a do několika minut už posloucháte svou oblíbenou hudbu. Je to opravdu tak jednoduché.
Více

 

Specifikace

Hudební zdroje
Předplacené hudební služby

Aplikace HEOS App Vám dovoluje vybrat si z oblíbených předplacených streamovacích služeb jako jsou Spotify, Tidal, Deezer, Tuneln nebo MOOD:MIX, případně dalších služeb poskytujících skladby bez ochrany DRM. Další služby mohou být přidány brzy. *

Internetové rádiové stanice

Vyberte si vaši oblíbenou on-line hudební stanici a poslouchejte MP3, AAC a WMA (přes službu Tuneln).

Podporované hudební soubory

WMA: až do 192kbps (včetně)
AAC a MP3: až do 320kbps (včetně)
FLAC, WAV a ALAC: až do 24-bit/192kHz (včetně)
DSD 5.6MHz

Podporuje formáty obrázků

HEOS Bar podporuje JPG, PNG, BMP a GIF formáty obrázkových alb.

Podpora USB disků

HEOS Subwoofer podporuje připojení USB klíčů přes vestavěný USB port. Hudební obsah uložený na USB klíči může být přehrávaný buď lokálně nebo na kterémkoliv anebo všech HEOS zařízeních ve vaší domácí síti.

*Dostupnost hudebních služeb může být rozdílná pro každý region. Ne všechny hudební služby musí být dostupné v čase nákupu. Některé služby mohou být časem přidány nebo naopak odebrány v závislosti na autonomním rozhodnutí poskytovatele hudebních služeb nebo dalších stran. Pro bližší informace o ohlášeních a detailech navštivte stránku https://www.denon.cz/cz/heos

Sítě
Bezdrátové připojení

Připojte se k vaší domácí bezdrátové síti rychle a jednoduše. HEOS Subwoofer se bez problémů připojí i k nejnovějším 802.11 sítím (včetně dual band „N“, „AC“).

Kabelové připojení (LAN)

Máte také možnost využít klasického ethernetového připojení k internetové síti doma nebo v práci. Využít k tomu můžete konektor RJ-45.

Obecné
Napájení

100 – 240VAC, 50/60Hz

Co je v balení

HEOS Subwoofer, Uživatelský manuál, 3,5mm instalační kabel, napájecí kabel, síťový kabel (ethernet), nožičky pro horizontální instalaci.

Ovládání a indikátory

Hlasitost +/-, Ztlumení hlasitosti, LED indikace Ztlumení

Váha

10.1Kg

Podpora více jazyků

angličtina, francouzština, španělština

Rozměry

Vertikální umístění: 404 x 171,5 x 438,4mm

Provozní teplota - rozsah

5°C – 35°C

Povrchová úprava

Černá

Awards & Reviews

 • Úchvatné domácí kino Denon vytvořené pomocí soundbaru HEOS BAR, subwooferu HEOS SUB a 2x bezdrátovým reproduktorům HEOS 1, otestoval magazín iTAVISEN.
  „Pokud zamýšlíte, že si pořídíte bezdrátový systém s prostorovým zvukem a dobrými streamovacími funkcemi za rozumnou cenu, není důvod váhat a pořídit si rovnou HEOS od firmy Denon. Zvuk je prostě špičkový.“
 • „HEOS Bar je díky 4 HDMI vstupům a podpoře jak Dolby tak DTS jedním z nejvybavenějších soundbarů na trhu. Když k němu připojíte bezdrátově ještě subwoofer a také zadní efektové reproduktory, užijete si skvělé filmové zážitky, které se velmi realisticky blíží prostorovému podání zvuku jako ve skutečném kině. Jedním z důvodů pro takovou skutečnost je i možnost definování a úpravy nastavení vzdálenosti zadních reproduktorů a subwooferu od poslechového místa. S hudbou a poslechem si HEOS Bar nezadá ani v případě stereo poslechu kde se dá krásně začlenit také subwoofer díky určení dělících frekvencí v aplikaci. Sonos konečně našel na trhu sobě rovného konkurenta!.“
 • bvseo_sdk, net_sdk, 3.2.0.0
 • CLOUD, getReviews, 16ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

Podpora, Ke stažení

 • Name
  Date
  Size
  Type
  Action
 • HEOS Subwoofer Product Information Sheet
  03/12/2017
  2.04 MB