HEOS SuperLink

 • Navržen profesionály pro specialisty na zákaznické instalace a integrátory
 • Vytváří 4 samostatné HEOS zóny
 • Vyhrazený předzesílený výstup pro každou zónu
 • Analogový linkový vstup, optický a koaxiální digitální výstup, USB konektor pro každou zónu

 

Doporučená MOC:

Funkce - HEOS SuperLink

Více zónové audio zařízení pro celý dům v jednom šasi.

HEOS Super Link byl navržen speciálně s ohledem na integrátory a zákaznické instalace, budujíc na úspěchu HEOS Link poskytuje dokonalé pokrytí ve všech 4 zónách s ideální velikostí 1U v racku (výška 1.75"). Díky rozsáhlé podpoře řídících systémů, včetně velmi známých jako jsou Control4, Crestron, RTI, URC a ELAN, je HEOS Super Link dokonale sladitelný a upravitelný plně k potřebám jakéhokoliv inteligentního systému pro řízení moderní domácnosti.

Každá zóna obsahuje stereo pár předzesílených výstupů a navíc také každá zóna umožňuje nastavení buď stereo nebo mixovaných mono výstupů. Maticový systém přepínání zahrnuje 2 optické digitální výstupy 2 koaxiální digitální výstupy, a 4 analogové předzesílené stereo výstupy kdy každý z nich může být přiřazen k jakékoliv zóně navzájem. a 4 linkové analogové vstupy. Každá zóna má vyhrazený USB port pro připojení externích USB disků. Kromě toho jsou zde přítomny ještě dvě dvojice digitálních optických a koaxiálních vstupů, které je možné přiřazovat.

HEOS Super Link si poradí prakticky s jakoukoliv kombinací reproduktorů díky vestavěným hornopropustným a dolnopropustným DSP filtrům. Umí tak nastavit jakýkoliv výstupní mód pro širokopásmové reproduktory, subwoofer nebo satelitní reproduktory s možností regulace dělících frekvencí výhybky.

Najdete zde také dvojici RJ-45 Ethernet LAN konektorů pro pohodlné připojení k domácí síti a sdílení tohoto připojení také s dalšími zařízeními. HEOS Super Link jak rovněž možné řídit i automatickými řídícími systémy dalších firem.

HEOS Super Link se dodává s odnímatelnými nožičkami a namontovatelnými rackovými úchyty díky čemu jej můžete položit jak na polici tak i namontovat do technického racku.

Jakmile jej jednou nainstalujete a připojíte do sítě, nastavení bude už hračkou díky naší aplikaci HEOS App, která je zdarma dostupná pro iOS, Android a Kindle Fire.

 • Více zónové audio pro celý dům (4 HEOS zóny)
 • Každá zóna obsahuje předzesílený výstup, vyhrazené analogové linkové vstupy, optické a koaxiální digitální výstupy a vždy po jednom USB konektoru pro zónu.
 • Integrované ovládání hlasem Amazon Alexa
 • Dva RJ-45 Ethernet LAN porty
 • Stereo/Mono volitelný výstup
 • Výška pouze 1RU; odnímatelné úchyty do racku jsou součástí balení
 • Možnost řízení systémy dalších výrobců
 • Dolby Digital/Dolby Digital+ downmixing do sterea

Všechny HEOS zařízení umí:

VÍCE ZÓNOVÝ ZVUK

Každá místnost může mít své vlastní HEOS ozvučení. Všechny reproduktory v domácnosti se umí perfektně synchronizovat, tak aby zněla všude stejná píseň.
Více

APLIKACE & STREAMOVACÍ SLUŽBY

Hudba z cloudu, streamovaná hudba a vaše hudební knihovna - všechny oblíbené zdroje jsou vám k dispozici díky této skvělé aplikaci, která je zdarma.
Více

ÚŽASNÁ KVALITA ZVUKU

HEOS reproduktory produkují krásný a věrný zvuk. Jsou navrženy experty z Denonu s více než stoletými zkušenostmi v inovacích, ve zvukové oblasti.
Více

SNADNÉ NASTAVENÍ

Snadná instalace, prakticky v okamžiku si můžete vychutnávat vaši oblíbenou hudbu.                             
Více

Specifikace - HEOS SuperLink

Audio Systém

SEKCE-AMP Dedicated pre-amplifier output for each zone including analogue and digital (optical/coaxial) outputs, to connect to an existing stereo system or an external power amplifier. Analogue pre-out is also switchable to an „LFE/Subwoofer“ configuration to connect a powered subwoofer in any zone.

Hudební zdroje

Předplacené hudební služby The HEOS app lets you choose from popular subscription streaming services including Spotify, TuneIn, SoundCloud, TIDAL, Deezer, Napster and Mood:Mix. More services will be added soon.

Internetové rádiové stanice Streaming AAC, MP3, WMA (via the TuneIn service)

Podporované hudební soubory HEOS Super Link supports:
WMA: Up to and including 192kbps
AAC and MP3: Up to and including 320kbps
WAV, ALAC and FLAC: Up to and including 24-bit/192kHz.
DSD: 2.8MHz, 5.6MHz

Podporuje formáty obrázků HEOS Super Link supports JPG, PNG, BMP and GIF album art picture formats.

Podpora USB disků HEOS Super Link offers 4 built-in USB ports. Music content on a USB drive can be played back in each of the HEOS Super Link's zones, or on any or all other HEOS players on your network.

“Availability of music services may vary by region. Not all services may be available at time of purchase. Some services may be added or discontinued from time to time based on decisions of the music service providers or others.

Sítě

Kabelové připojení (LAN) Connect to the network using 1 of the 2 RJ-45 wired LAN ports.

Obecné

Napájení 100~240 Volts AC, 50~60 Hz auto-switching

Co je v balení HEOS Super Link, AC power cords, Ethernet Cable, Quick Start Guide, 2 rack ears

Ovládání a indikátory Power/standby; Ethernet status 1/2; Zones 1~4 active status

Váha 4.8 kg

Podpora více jazyků English, German, French, Spanish, Italian, Dutch, Russian, Swedish, Norwegian, Danish, Polish

Rozměry 50 x 430 x 384 mm (without rack ears)
44 x 484 x 384 mm (with rack ears)

Provozní teplota - rozsah 5°C~35°C

Povrchová úprava Black

ke stažení - HEOS SuperLink

pdf file
HEOS SuperLink Owner's Manual

3.80 MB
10/12/2017

pdf file
HEOS SuperLink Quick Start Guide

2.74 MB
10/12/2017

pdf file
HEOS SuperLink Product Informarion Sheet

0.80 MB
10/15/2017

FAQ - HEOS SuperLink

 • CO JE HEOS OD DENONU?
  HEOS od Denonu je bezdrátový, vícepokojový hudební systém obsahující celou rodinu hudebních přehrávačů pro váš domov. Jednoduchá aplikace na ovládání, kterou stáhnete zdarma na své iOS nebo Android zařízení a okamžitě si můžete vychutnávat streamovací služby, internetové rádio nebo vaši vlastní hudební kolekci.
 • ČÍM JSOU HEOS REPRODUKTORY ODLIŠNÉ OD OSTATNÍCH BEZDRÁTOVÝCH REPRODUKTORŮ?
  HEOS je skutečný vícepokojový hudební systém. Můžete přehrávat jednu a tutéž píseň v každé místnosti samostatně, nebo kombinovat různé písně v různých místnostech, jak si sami určíte. To je jedna z mnoha výhod oproti klasickým bezdrátovým systémům jako AirPlay nebo Bluetooth. HEOS využívá běžnou bezdrátovou technologii a proto vám stačí váš domácí wifi router bez nutnosti dalších nadstavbových zařízení, pojítek či extenderů. Dosah bezdrátové sítě a kvalita přehrávaného zvuku je bezkonkurenčně vyšší oproti Bluetooth a ostatním technologiím, navíc pomocí HEOS aplikace můžete ovládat každý reproduktor samostatně. Pouze HEOS přichází s více než stoletými zkušenostmi v oblasti audia díky expertům z Denonu.
 • JAKÝ JE ROZDÍL MEZI 4 HEOS REPRODUKTORY?
  HEOS 1 je kompaktní systém odolný vůči vlhkosti, vhodný např. do koupelen. HEOS 3 je vybavený dvoukanálovým zesilovačem třídy D, který napájí dva širokopásmové reproduktory. Ideální je pro středně velké místnosti. HEOS 5 disponuje čtveřicí reproduktorů, které každý napájí samostatný zesilovač třídy D s pasivním chlazením. Ideální je pro střední až velké místnosti. HEOS 7 je vlajkovou lodí této reproduktorové rodiny, vybavený 5 kanálovým zesilovačem třídy D se dvěma pasivními chladiči. HEOS 7 obsahuje také výstup pro sluchátka. Streamovací funkce, USB a AUX vstupy jsou identické pro všechny modely
 • JAK VYBRAT SPRÁVNÝ HEOS REPRODUKTOR PRO MOU MÍSTNOST?
  Všechny HEOS reproduktory poskytují úžasný hudební zážitek. Obecně platí, že HEOS 7 je navržen pro velké otevřené místnosti, jako obývací pokoje, terasy, nebo pro nadšence, kteří si chtějí vychutnat ty nejhlubší basy a nejvyšší výkon. HEOS 5 je určen pro středně velké až velké místnosti jako jídelny, větší ložnice, kanceláře či menší obývací pokoje. HEOS 3 je určen pro malé a středně velké místnosti jako ložnice, kanceláře či kuchyně. HEOS 1 je pak velmi vhodný díky svým vlkuodolným vlastnostem například do koupelny nebo také na zahradu protože je možné jej napájet externí baterii Go-Pack bez potřeby připojení k elektrické síti až na téměř 6 hodin.
 • CO JEŠTĚ POTŘEBUJI ABY TO FUNGOVALO?
  Potřebujete si zdarma stáhnout aplikaci HEOSbyDenon na iPhone, iPad nebo iPod, který běží na systému iOS5 a vyšším. Nebo na Android zařízeních verze 2.3 a vyšší. Pak vám stačí už jen připojení na domácí wifi síť, připojení na internet a vaše mobilní zařízení na stejné síti.
 • JAKÉ HUDEBNÍ ZDROJE HEOS PODPORUJE?
  Spotify, Deezer, TuneIn a mnohem víc, už brzy + všechny hudební knihovny na vašem telefonu, tabletu, USB nebo na dalších analogových zdrojích.
 • MOHU POUŽÍT DVA HEOS REPRODUKTORY JAKO STEREO PÁR?
  Ano, můžete použít dva HEOS 1, 3, 5 nebo 7 reproduktory jako stereo pár.
 • KOLIK HEOS REPRODUKTORŮ MOHU NAJEDNOU POUŽÍT?
  Systém podporuje až 32 HEOS reproduktorů na jedné síti najednou
 • JAKÉ JSOU BENEFITY HEOS ÚČTU A K ČEMU SLOUŽÍ?
  Váš HEOS účet si zapamatuje všechny nastavení a předvolby všech streamovacích služeb, loginy a playlisty. Chcete-li do systému přidat další zařízení, jednoduše je přihlásí pomocí vašeho HEOS uživatelského jména a hesla. Vaše hudební knihovny se během momentu stanou součástí vašeho systému a budou okamžitě dostupné k přehrání. Podporovány jsou také vícenásobné účty v rámci jedné domácnosti. Tak je možné aby si každý člen rodiny užíval svou porci muziky na společných reproduktorech v domácnosti.
 • KDE MOHU HEOS KOUPIT?
  Autorizovaného prodejce HEOS najde pomocí linku na naší web stránce: autorizovaní prodejci.